Aktuálně ve škole

Ředitelské volno

Na pátek 29. září 2023 je vyhlášeno ředitelské volno. V ten samý den je přerušen provoz školní družiny. Více informací naleznete na úřední desce.

Užijte si prodloužený víkend.

První školní den

Školní rok jsme s našimi novými dětmi zahájili v tradičním stylu, a to vyprávěním prvního kosmického příběhu. Momentky z tohoto významného dne byly zachyceny, a můžete si je prohlédnout ve fotogalerii.

Pošlete vzakz příběhem II

V minulém školním roce žáci 2. trojročí, tehdejší Hraničáři, navázali spolupráci s domovem pro seniory Sluníčko. Zapojili se do programu Pošli vzkaz příběhem - akce PVZP. Vznikla publikace i video, obojí můžete shlédnout.

Škola v přírodě

Škola v přírodě se vydařila. Počasí bylo znamenité, dobrá nálada byla po celou dobu pobytu a také jsme se něco naučili. Určitě si prohlédněte fotky, určitě na Vás dýchne příjemná atmosféra.

EduFest

Letošní vzdělávací festival EduFest máme za námi. Děkujeme organizátorům, žákům, hostům a městu za skvělou atmosféru. Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.

Badatelsky orientovaná výuka

S radostí oznamujeme, že naše škola získala finanční dotaci na vypracovaný projekt zaměřený na Badatelsky orientovanou výuku. Průběžně zaznamenáváme naše kroky, které si můžete prohlédnout zde.

Tento projekt je spolufinancován za podpory Moravskoslezského kraje.

Návštěva ČŠI

Druhý týden v lednu nás navštívila Česká školní inspekce. 

A jak jsme dopadli? Můžete si přečíst zde.

kalendář akcí

Zachycené okamžiky z každodenního dění ve škole vám za pomocí fotografií a reportážních textů nabízíme na Facebooku, Youtube nebo Instagramu. Nahlédněte pod Via pokličku. 

plánované projekty

Co nás tento školní rok čeká? 


Projekty plánované i běžící


Co zažijí děti společně. A někdy přizveme i rodiče


Organizujeme školní rok


Merch Via Montessori